Vykuřovadla

Na veškeré mé výrobky používám čistě přírodní komponenty, ráda naslouchám a pracuji s bytostmi rostlin  (ať už ve formě vykuřovadel, tak esenciálních olejů), většinu bylin (ty, které u nás rostou) sbírám s velkým potěšením sama. Mé magické oleje jsou míchány bezpečně podle aromaterapeutických principů (vycházím z profesionálních zdrojů, jako jsou např. Asociace pro aromaterapii a Instituty pro aromaterapeutické vzdělaní).

Ráda vám také namíchám kuřidlo, či olej (popřípadě i speciální mast, čaj, apod.) přímo pro vás a váš konkrétní záměr a potřebu.

Také se na mě můžete obrátit v rámci konzultace ohledně čištění energií, zdravotního problému, přípravy osobního či kolektivního rituálu, výkladu karet či runového výkladu, šamanské práce, aj.

Purifikační kuřidlo

Neboli očistné kuřidlo míchám ze směsi různých místních i exotických bylin, pryskyřic a dřev, které můžete použít buď na očistu prostor (například po nemoci, po hádce, při běžné rituální očistě, při rituálech) nebo na očistu lidí (třeba po těžkém dni v práci, před rituály, po nějakém emočním vypětí, od cizích energií) nebo také na očistu šperků či jiných silových předmětů. Vybírám takové rostliny, které jsou svým charakterem očistné a které se používaly v různých kulturách nebo i za dob našich babiček bylinářek čistě k těmto účelům.

Afrodiziakální kuřidlo

Vykuřovací směs s afrodiziakálními účinky. Speciální kombinace bylin, dřevin, kořenů a pryskyřic zakápnutá esenciálními oleji vytvoří krásnou magickou atmosféru. Hodí se k rituálním účelům, na provonění domu i ke společným chvílím s vaší láskou.

Osobní vykuřovadlo
na míru

Podle vašeho konkrétního záměru a přání