Šamanské a energetické masáže

Rituál – harmonizace – šamanské techniky – hluboké masáže – uvolnění těla i duše – individuální péče

Podporuji holistický (celostní) přístup k masážím, ke každému klientovi přistupuji s individuální péčí a mým záměrem je propojit duši (psyché) a tělo (soma) ke vzájemné spolupráci.

Moje masáže jsou koncipovány jako rituály, u kterých si odpočinete, naberete sílu a ozdravíte tělo i duši. Je pro mě ctí vám tyto speciální masáže poskytovat a vidět vás při odchodu plné energie.

Umění dotyku je jedním z nejstarších léčebných prostředků a dokonalým nástrojem k navození tělesné i duševní rovnováhy. Problémy v oblasti psyché se projevují i v naší tělesné schránce, proto při masážích kromě standardních postupů na uvolnění svalů využívám šamanské techniky (práci s energií, vykuřovadla, vizualizace, dech, buben a další, podle individuálních potřeb) a rostlinnou říši (léčivé esenciální a aromaterapeutické oleje, které vám míchám na míru). Dopřejte sami sobě péči.

Funguje to skvěle 💚

Nabízím terapie ve formě šamanských a energetických masáží:

Šamanská hloubková masáž

Při tomto rituálu probíhá harmonizace na úrovni těla i ducha. Je to kombinace masérských technik – hluboké uvolňování svalů, technika trigger point, různé masérské postupy a šamanských technik (vizualizace, práce s bubnem, dechem, vykuřovadly, energií, průvodci atd..).
 
Jak to probíhá? Jako první je očista vykuřovadly od všech negativních nánosů a otevření harmonizačního prostoru. Potom si popovídáme o vašich fyzických obtížích a o vašem celkovém stavu. Stanovíme si záměr celé masáže a namíchám vám aromaterapeutický olej na míru. Následně si lehnete na masérské lehátko a budete se uvolňovat za zvuku bubnu a dostávat se z hlavy do těla, které budeme harmonizovat hlubokou fyzickou masáží, hledat vaše hlavní problémy a uvolňovat svalové napětí. Po skončení masáže bude prostor pro sdílení a individuální doporučení cviků/vizualizací apod.
 
Dopřejte si netradiční péči o své vlastní tělo i duši.

Taoistická masáž

Tao masáži se říká, že je královnou mezi masážemi. Dokáže rozproudit a harmonizovat energii v těle a tím pomoci k regeneraci, nejen na fyzické úrovni.

Taoistická masáž vychází z čínské medicíny a nauky o energetických drahách v těle – meridiánech. Tyto dráhy v těle souvisí s vnitřními orgány a během masáže dochází k uvolňování blokád, které mohou způsobovat různá onemocnění. Dochází k upevňování fyzického i psychického zdraví. Během hluboké relaxace, až meditace, dochází k uvolňování energetických drah a k rozvádění základní životní (sexuální) energie do celého těla a harmonizaci na úrovni těla i psyché. Účinky masáže obvykle přetrvávají několik dní až týdnů. Stejně jako tantrická masáž, tak i taoistická masáž pracuje s léčivou sexuální energií.

Masáž se provádí na holé tělo nebo ve spodním prádle za pomocí aromaterapeutických olejů (vše předem na domluvě).
 
„Není medicíny ani potravy, ani duchovního spasení, které by umělo člověku prodloužit život, pokud se mu nepodaří porozumět či praktikovat harmonii sexuální energie.“
(P‘eng Tsu – osobní lékař císaře)

Šamanská cesta


Mé vzdělání v této oblasti:

Klasická sportovní masáž
Trigger point masáž
Psychologie doteku + masáž hlavy
Taoistická masáž
Šamanské energetické masáže
Roční šamanský výcvik pod vedením Johna Hawkena