Magické přírodní oleje

OSOBNÍ VŮNĚ S PŘESAHEM

Magické oleje jsou vámi velmi oblíbeným produktem, nedivím se, jsou prostě must have :). Míchám je pro vás podle aroma-terapeuticých principů a přidávám do nich minerály na podporu záměru konkrétního oleje. Každý olej míchám podle astrologických signatur (například láskový olej míchám v pátek a v planetární hodinu Venuše) kvůli zvýšení účinků působení. 100% přírodní.

Použití: Oleje mají několik využití, buďto jako osobní parfém (nanášení na pulzní body na těle) nebo jako aromaterapeutické magické pomůcky (při stresu, pro dodání energie, sebelásky, atd.), nebo mohou být použity i do difuzéru, aromalampy či na kus látky. Také mohou být použity na rituální praxi (potírání magických pomůcek, amuletů, těl, svíček, originalitě se meze nekladou).

Olej Láskový

Tento olej je míchán se záměrem podpořit sebe-přijetí a sebelásku, a tím vnést do života vícero lásky a laskavosti kolem nás. Podporuje energii srdeční čakry, léčí srdce po těžkých a nepříjemných emočních zážitcích a chvílích nepochopení. Voňavá kompozice vybraných esenciálních olejů působí také mírně afrodiziakálně a hodí se i na společné chvíle s vaší láskou či jako krásný dárek. Do oleje je přidán minerál růženín a vzácné poupě damašské růže.

Složení: 8 přírodních esenciálních olejů v základovém oleji, ve kterém se maceroval jasmín, lípa a růže. EO: červený pomeranč, geranium, siamské dřevo, levandule, palmorůžová, šalvěj muškátová, růže, litsea cubeba. Minerál růženín, poupě damašské růže.

Olej proti chmurám

Tento olej jsem míchala tak, aby pomáhal překonávat těžkosti a chmury, přinášel povzbuzení a prosvětlení, když se cítíme v temnotě uprostřed negativních pocitů. Použité esenciální oleje působí na centrální nervový systém, jsou antidepresivní a svou vůní nás naladí opět do radosti ze života. Na podporu záměru je přidána záhněda, minerál, který se používá proti depresím a negativním pocitům. Zahání strach a dodává vnitřní sílu.

Složení: 8 přírodních esenciálních olejů v základovém oleji : Mandarinka, červený pomeranč, kadidlovník, cypřiš, benzoe, rozmarýn, citron, jalovec. Minerál záhněda.
 

Olej duch lesa

Tento olej se zrodil z lůna úplňku a nese v sobě záměr přinášející jistotu, sílu a vytrvalost. Dřevitá vůně probouzí všechny smysly a povzbuzuje jak tělo, tak mysl. Má příjemný uzemňující charakter, odstraňuje nervozitu a drží nás pevně při matce Zemi. Duch lesa přináší pocity klidu, duchovní síly, ale také zároveň vybízí k jasně zacílené akci. Jeho podstata jde hodně do hloubky a vytváří podporující prostor pro vaše záměry. Do oleje je přidán kousek pravého jantaru a snítka jehličí.

Složení: 4 přírodní esenciální oleje v základovém oleji : cedrové dřevo, cypřiš, siamské dřevo, smrk. Obsahuje kousek pravého jantaru a snítku jehličí.

Osobní magický olej

Podle vašeho konkrétního záměru a přání